Книга Країна сніговія

Нарешті побачила світ УНІКАЛЬНА ДИТЯЧА КНИЖКА ПРО МУЗИКУ У ПОЄДНАННІ ІЗ САМОЮ МУЗИКОЮ ! Ця книга започатковує оригінальну серію «Музична казкотерапія для малят» Казкарка і казкотерапевт Катерина Єгорушкіна створила унікальний фантастичний світ, у якому ноти розмовляють, звучать, бундючаться, літають по всьому світу і збираються в чарівні кучугури, звідки кожен може їх узяти і створити власну неповторну музику. У цьому світі кожна людина (і навіть Сніговичок!) грає на музичному інструменті та з дитинства знає нотну грамоту. Цей світ сповнений дивами, натхненням і мудрістю. Десять казок про музику, що містяться у книжці, допоможуть дитині не лише полюбити музику на все життя, а й навчать її основним музичним поняттям. До того ж, ця книга допоможе дитині бути терплячою і працьовитою на шляху до своєї мети, адже, як сказав головний герой книги: «Коли є мрія – ти ніколи не втомишся її втілювати. Коли Бог кладе зернятко в серце, то треба неодмінно його проростити!» Музикант і перший в Україні музичний терапевт Стефан Недериця саме для цього проекту створив новий музичний альбом, який містить 29 творів відомих класиків (Моцарт, Бах, Дебюссі та ін.) у поєднанні зі звуками зими: хуртовини, скрипучого снігу, ковзанки, багаття, снігурів, танучого айсберга і навіть – полярних гагар! Тож тепер Ви маєте унікальну можливість насолоджуватись готовим казково-музичним твором.

Ось уже кілька років я мріяла поєднати казку з музикою, зробити це натхненно і професійно. На моєму життєвому шляху траплялись чудові музиканти, які творили і творять надзвичайну за своєю красою та оригінальністю музику: поєднують звуки природи і міста, пісню людської душі і музичних інструментів… Та лише після дружнього знайомства з чудовою родиною київських музикантів Стефаном, Оленою та Сергійком Недериця мій проект «Музична казкотерапія для малят» здобув свої чіткі обриси і натхненне втілення. Головним натхненником цієї книжки став шестирічний музикант Сергійко, який з дитинства називає себе Каєю. Хлопчик із задоволенням грає на скрипці, фортепіано, флейті,… вчиться в Дитячій академії мистецтв (на Оболоні) та пише власну музику. Тож тепер кожна дитина матиме змогу пережити добрі образні казки у поєднанні з чудовою музикою, яка була підібрана і створена саме для цього проекту! Як ми знаємо, Музика значно підсилює вплив Слова, тож тепер ми маємо унікальну можливість насолоджуватись готовим казково-музичним твором! Наступна наша книга – «Будиночок з води» ‒ поєднає в собі цілюще слово з музикою води. Історія про хлопчика, який довго не міг навчитись говорити, його дружбу з Дельфінятком і Школу Золотого Дельфіна – все це допоможе дитині усвідомити силу Слова і чутливість Води до цієї сили, а також навчить дитину обережно ставитись до слів, любити їх і вірити у свої мрії! Катерина Єгорушкіна Катерина Єгорушкіна – казкарка, поетка, казкотерапевт. Народилась 30 жовтня 1984 року у м. Броварі Київської області. За освітою ‒ філолог, психолог, аспірантка Національного університету «Києво-Могилянська академія». Працює з дітками у напрямку казкотерапії за авторською методикою. Катерина є також авторкою проекту «Майстерня Казки «Синій Птах»», серії «Музична казкотерапія для малят». На грант президента України видала поетичну збірку «Пульсація миті» (Київ: «Пульсари». – 2006), друкувалась у періодичних виданнях та альманахах («Гранослов», «Незглибима «Криниця»» тощо). Є членом літературних студій «Криниця», «Радосинь», «Свіча-до-слова». Лавреатка та дипломантка кількох літературних конкурсів («Гранослов», «Кришталеве перо» та ін.). У 2010 р. вийшла друком перша збірка казок Катерини Єгорушкіної – «Музична подорож Золотого Каштанчика», а у 2011 – друга («Країна Сніговія»), у співавторстві з чудовим музикантом Стефаном Недерицею.

«Я сьогодні нарешті виділила трохи часу і прочитала книжечку. отримала масу задоволення! Стосовно тексту: класно)) ідея дуже сподобалась…. для дітей – це дуже корисна річ у плані заохочення…  я от, вже давно не дитина, але дочитала книжку і поїхала вчити свій урок на фортепіано. :) Стосовно оформлення: то дуже гармонійно, підбір кольорів дуже мені імпонує, та і з власне ідеєю Сніговії нормально сходиться. загалом дуже сподобалось, а ще зважаючи на те, що моє дитинство було темним, то взагалі така краса! дякую!» Ольга К., Київ

Єгорушкіна К., Недериця С. Країна Сніговія. – К., 2011. – 36 стор., іл.., тверда палітурка + СD. Стоимость книги  69.00 грн. Тел. для заказа по Украине:

044-228-29-89
066-007-07-72
097-007-07-72

Книгу можно приобрести во всех книжных магазинах Украины. Смотрите раздел – «где купить».

Д.Д. Шостакович Танцы кукол  ”Вальс – шутка” (дети катаются на коньках ) 2.13

Аудиозапись: Adobe Flash Player (версия 9 или выше) требуется для воспроизведения этой аудиозаписи. Скачать последнюю версию здесь. К тому же, в Вашем браузере должен быть включен JavaScript.

Ж.К. Дебюсси Детский уголок “Танец снежинок” (звуки вьюги) 2.49

Аудиозапись: Adobe Flash Player (версия 9 или выше) требуется для воспроизведения этой аудиозаписи. Скачать последнюю версию здесь. К тому же, в Вашем браузере должен быть включен JavaScript.

“Для чотирьохрічного сина книжка одразу стала однією з улюблених-похідних – тобто він щодня ходить з нею за батьками до тих пір поки вона не буде прочитана вся :) Книжка-свято – на дотик, колір, звучання. Надзвичайно гарні образи, захоплюючий сюжет, сніго-веселкові ілюстрації – і при цьому, справді, є і своєрідною дореміфасолькою музичної грамоти :) Дякуємо!..” Олена Б., Київ У межах проекту ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на кращий дитячий малюнок до казок нашої серії!

Свої малюнки надсилайте на електронну скриньку: ssonechko@ukr.net, або на
адресу:04211, Київ, вул. Лайоша Гавро, 5, офіс 45.
Обов’язково додайте помітку «На конкурс «Країна Сніговія»». Переможці отримають
у подарунок збірки казок, музичні диски, запрошення на заняття з казкотерапії.
Найкращі малюнки будуть опубліковані на нашому сайті.
Конкурс діє на постійній основі, переможці оголошуються на початку березня кожного року.

Be Sociable, Share!