детские книги

 ДЕТСКИЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ РАЗВИВАЮЩИЕ КНИГИ КУПИТЬ УКРАИНА

Детские книги, музыкальные книги, развивающие книги для самых маленьких  на украинском, русском и английском языке издательства Стефана Недериця “Классика”, теперь в Киеве и Украине можно купить на этом сайте, но еще удобнее покупать на новом сайте издательства classica-ns.com.ua (активная ссылка переход на новый сайт, есть в правом верхнем углу этого сайта)

НОВИНКИ ВИДАВНИЦТВА Стефана Недериця “КЛАСИКА”

Пригоди Штанька

ціна 129 грн
Подробнее…

“Чубчик”

"Чубчик"

ціна 69 грн

Подробнее…
Слушать: И. С. Бах “Хорошо темперированный клавир” Фуга № 15 Соль Мажор (звуки дождя)

Аудиозапись: Adobe Flash Player (версия 9 или выше) требуется для воспроизведения этой аудиозаписи. Скачать последнюю версию здесь. К тому же, в Вашем браузере должен быть включен JavaScript.

Для кожного малюка мама ̶ найрідніша істота, в обіймах якої по-особливому затишно. Та що вдієш, коли ти вилупився з яєчка, а мами поряд немає? За якими ознаками її знайти? Хто допоможе малюкові? Ця емоційна історія не залишить байдужим жодного малюка! До того ж, ви дізнаєтеся значення нового слова «чубкатися» і навіть спробуєте повторити це разом із персонажами.

У додатку до книжки є музичне оформлення від диригента і музичного терапевта Стефана Недериці.

Автор ̶ Катерина Єгорушкіна
Художник ̶ Олена Власюк
Музичне оформлення ̶ Стефана Недериці
Літературний редактор ̶ Тетяна Стус
Дизайн і верстка ̶ Ольги Кришталь

Видавництво “Classica”.
Серія “Classica ̶ мацьопам!” (вікова категорія від 0 до 4 років)
Розмір ̶ 180х180 мм.
Книжка-картонка.
цена книги 69 грн

В комплект к книге идет диск “Ранкова молитва” Детский альбом № 1, классическая музыка со звуками природы. Диск предназначен для детей от одного года до семи лет. Его необходимо бесплатно скачать с нашего нового сайта. В книге написано как это сделать.

“Зимові свята”

"Зимові свята"

Кожна книжка має свої особливості і не схожа одна на іншу як не схожий один на одного кожен з нас. Та якщо навіть дуже різні люди збираються разом задля прекрасної ідеї, народжується ДИВОСВІТ.

Дивосвіт дитячої збірки “Зимові свята” має свій неповторний аромат, аромат найказковішої пори року. Ви відчуєте його одразу! Якщо цю книжечку візьме до рук дитина, вона порине в творчу наснагу снігів і морозів, перегорне радісні сторінки святкового настрою, відображеного в віршах, загадках, малюнках, пісні “Зимонька”. Якщо ж подаруночок опинитья в руках дорослої людини, неодмінно зігріє її ласкою Дитинства, покличе в подорож до себе малого, нагадає про той особистий дитячий досвід, коли святий Миколай натхненно здійснював мрії, а Різдво й Новий Рік розкривали найтепліші обійми щастя, несподіванки, чудасій..

Автор Ірина Місяць – актриса, режисер – для розмови не випадково вибрала саме зиму. Вона звернулась до тих не старіючих добрих традицій, з якими дитина має знайомитись якнайперше. Художник Юрій Нікітін – за фахом сценограф, за покликанням іконописець – блискуче створив атмосферу улюблених українських свят, бо і сам він свято! Композитор Олекса Чужий переклав музику зими на нотки, і зима вдячно видгукнулась, зазвучала, заспівала! У цієї зими м’який лагідний голос Вероніки Бутенко

цена книги 69 грн

«Ляля сонькає»

«Ляля сонькає»
Подробнее…
Слухати: Г. Форе “Клискова” (спів птахів біля струмка)

Аудиозапись: Adobe Flash Player (версия 9 или выше) требуется для воспроизведения этой аудиозаписи. Скачать последнюю версию здесь. К тому же, в Вашем браузере должен быть включен JavaScript.

Затишна історія про дівчинку Лялю, яка ховала бублики по закутках і ночами катала звірят на іграшковому потязі. Та одного разу звірята зголодніли і Ляля почала їх годувати… Невже ця гра триватиме всеньку ніч? Невже дівчинка так і не позіхне?..
Історія заколисує повторами та чудово продуманими ілюстраціями, в яких світло згасає сторінка за сторінкою.Для кого ця книжка? Для дітлахів-несплюх, які вигадують мільйон причин, аби не йти до ліжка.
У додатку до книжки є музичне оформлення з колисковими від музичного терапевта Стефана Недериці.

Автор   ̶ Катерина Єгорушкіна
Художник   ̶ Марˊяна Петрів
Музичне оформлення   ̶ Стефана Недериці
Літературний редактор   ̶ Тетяна Стус
Дизайн і верстка   ̶ Ольги Кришталь

Видавництво “Classica”.
Серія “Classica   ̶ мацьопам!” (вікова категорія від 0 до 4 років)
Розмір   ̶ 180х180 мм.
Книжка-картонка
цена книги 69 грн

В комплект к книге идет диск “Колискові”, классические колыбельные со звуками природы.

Диск предназначен для детей от одного года до семи лет.

Его необходимо бесплатно скачать с нашего нового сайта.

В книге написано как это сделать.

Приятного прослушивания!!!

«Казковий Світ Моря»

Эта необычная книга является первой из целой серии книг «Сказочный мир природы». Книга написана сразу на двух языках, русском и украинском. Ее можно использовать для словарной работы с детьми-билингвами.

Листая страницы этой книги, родители и дети прочитают необычные авторские сказки, сыграют в пальчиковые музыкальные игры со стихами, научатся создавать мелкие поделки из пластилина, бумаги, природного материала и красок. Здесь также есть ноты музыкальных пальчиковых игр-песен.

В книгу прилагается CD-диск (которой вы можете скачать на сайте) с аудиозаписями пальчиковых игр и сказок на фоне звуков моря, с классической музыкой и звуками океана. В электронном приложении есть ноты музыкальных пальчиковых игр-песен, вспомогательные трафареты для создания поделок, авторская фото-презентация морских пейзажей и репродукции картин моря знаменитых художников со всего мира.

Эту книгу автор создавал для любящих и заботливых родителей, для педагогов и воспитателей, которые будут заниматься с детьми дошкольного и младшего школьного возраста. Главной целью автора является творческо-познавательное развитие ребенка, формирование у него высоких моральных качеств, прежде всего доброты и способности воспринимать красоту окружающего мира. На таких творческих занятиях дети лучше почувствуют взаимосвязь природы и человека.

Цена книги – 99грн.

Цена книги – 189 гр.
Подробнее…
Книжка, яку Ви тримаєте в руках, є першою ластівкою нашої нової серії «Ми — Європа». Ідея належить моїй мамі – Аурелії Степанівні – учительці музики, початкових класів, молдавської мови та літератури. Два роки тому, під час мого гостювання в Кишиневі, ми з мамою почали роботу над першою книжкою: протягом місяця перечитали близько трьохсот молдавських народних казок і відібрали з-поміж них тринадцять, які особливо припали нам до душі.
Ідея розширювалась і переросла в цілу серію книжок, у яких поєднаються казки та музика всіх народів Європи. Ця серія покликана познайомити маленьких українців із багатогранною культурою народів Європи, їхнім побутом, фольклором, традиціями, які особливо яскраво відображаються в народних казках. Народна музика, яка доповнюватиме ці збірки казок, допоможе дітям глибше пізнати душу кожного народу. Окрім того, наша серія «Ми – Європа» покликана допомогти молдавському, грузинському, українському та іншим народам швидше влитися до європейської сім’ї.
Отже, натхненний цією ідеєю, я розпочав роботу над першою книжкою. Оскільки все, що випускає видавництво «Класика», нестандартне (принаймні музичні книги в такому форматі видаємо тільки ми), я вирішив запросити для ілюстрування цього збірника вісім художників, що працюють у різних манерах: від знаного митця, лауреата Шевченківської премії Костя Лавра до поки що нікому не відомої художниці, школярки Марії Білик (у якої, на мій погляд, велике майбутнє). Художники творили без будь-яких моїх побажань та підказок,  – як душа забажає, тому малюнки вийшли різними, а книжка в цілому такою ж непричесаною і живою, як і народні казки… Саме так ми прагнули показати неповторне бачення кожного художника.
Хочу подякувати всьому колективу, який працював над книжкою: дизайнеру-верстальнику Ользі Кришталь, літературному редактору Марії Овдієнко, випусковому редактору, талановитій письменниці Катерині Єгорушкіній, і передусім композиторці, співачці, письменниці Ользі Гурі, з якою ми переклали казки на українську мову.

З любов’ю,
Стефан Недериця

Цена книги – 189 гр.

«Дім, який спорудив собі Джек» – це англійська народна пісенька, перекладена українською мовою. Весела дитяча книжка гарно оформлена дотепними ілюстраціями художниці Марії Коваленко.

Книга выпущена сразу на 2 языках, украинском и английском и поможет малышу быстрее овладеть английским языком!

Цена книги 89 гр.

Марія Коваленко.

Художник-ілюстратор, графік. Малювала ілюстрації до багатьох книг, виданих в Україні. Публікувалася і як автор дитячих казок. Казка «Опудальце» брала участь у книжній виставці в місті Болонья (Італія). Оформлювала наукові книжки. Брала участь у проекті «Українська мілітарна історія», видавництво  «Наш час». Взяла участь у пітчингу «Книголав» видавництва «Основи»  казка «Ластовиннячко».

“Краплика Тошка та китеня Гошка” + СД “Класична музика зі звуками природи, спів китів”
(+ 2 мови укр. та рос. рекомендовано від 0 до 6 років)

ціна 99 гр. Подробнее...

Новинка “Явищя Природи” + СД ”Класична музика зі звуками Природи”  А. Вівальді “Пори року”, П. І. Чайковський “Пори року” + размальовка (рекомендовано від 2 +++)

ціна 99 гр. Подробнее...

Новинка “Фрукти овочі ягоди” + СД ”Класична музика зі звуками села” +размальовка
(рекомендовано від 2 +++)

ціна 99 гр. Подробнее…

Новинка “Колискова Мавки” + СД “Українські колисанки” в виконані О. Гура
(рекомендовано від 0 до 150 років)

Подробнее…

Ціна 129 гр. Подробнее…

Новинка “Добрі казки для нової доби” + СД аудіо казки в супроводі українськоі нар. муз.
(від 2 до 122 років) ціна 59 гр.

Подробнее…

Ціна 79 гр. Подробнее…

Новинка “Птахи та Янголи” + СД класична музика зі звуками птахів
(рекомендовано від 7 років до 150)

Ціна 129 гр.Подробнее…

Подробнее…

Новинка “Мої перші музичні враження” + СД “Єфект Моцарта для новонароджених” та звуки природи
(від 0 до 5 років)

Подробнее…

Ціна 89 гр. Подробнее…

Новинка “Переша музична абетка” + СД – 33 аудіоказки у супроводі класичної музики, звуків природи та тварин
+ размальовка (від 4 до 104 років)

Подробнее…

Ціна 129 гр. Подробнее…

Книга “Країна сніговія” + СД класічна музика зі звуками зими (від 3 до 143 років)

Подробнее…

 

 


 

Ціна 129 гр. Подробнее…

“Будиночок з води” – це друга книга серії “Музична казкотерапія для малят”Автор  казкарка і казкотерапевт Катерина Єгорушкина, илюстрації Марисі Рудскої, музичне оформлення Стефана Недериця.

Книга “Будиночок з води” + СД (від 5 до до145 років)
Подробнее…
Kava Tanya Коли нам ставили діагноз “аутизм”, а це було всього на всього 5 років тому, мало хто знав що то воно таке той “аутизм”. Не те щоб казочку писати про таку дитину, або про дитину в якої затримка мовлення.Я читала і плакала, мене заділо. Україна ще тільки починає знайомитися з цим діагнозом,і я дуже вдячна Каті за казку-ключ всім іншим,за вашу небайдужість та просвітницьку діяльність.

Цена книги 119 гр. Подробнее…

По многочисленным просьбам, книга “Будиночок з води” переведена на русский язык и называется “Домик из воды” Прекрасный перевод и улучшенная полиграфическая версия доставят удовольствие истинным любителям книги…

Цена книги 119 гр. Подробнее…

Информация по телефонам:

044-228-29-89
066-007-07-72
097-007-07-72

Be Sociable, Share!

6 комментариев to “детские книги”

 1. “Для чотирьохрічного сина книжка одразу стала однією з улюблених-похідних – тобто він щодня ходить з нею за батьками до тих пір поки вона не буде прочитана вся :) Книжка – свято – на дотик, колір, звучання. Надзвичайно гарні образи, захоплюючий сюжет, сніго-веселкові ілюстрації – і при цьому, справді, є і своєрідною дореміфасолькою музичної грамоти :) Дякуємо!..”
  Олена Б., Київ

 2. Катерина! Большое спасибо за книгу «Країна Сніговія», купила в новом книжном магазине на Троещине (Фестивальный), уже читаю доченьке. Перед сном просит именно «про нотки»))) И мне ооочень нравится -так поэтично! Я читаю, и в самом тексте – тоже музыка!
  Ещё хочу купить книгу про каштанчик.
  Ещё раз спасибо!!!!!

 3. «З великим задоволенням разом з героями побувала в Країні Сніговії.
  Скільки всього цікавого і незвичайного у цій зимовій казочці!
  Велика подяка авторам і упорядникам. Все дуже здорово!
  Чудовий подарунок онукам. Нехай слухають, читають і зростають духовно.
  Чекаємо наступних пригод хлопчика Кая і його друзів!»

  З повагою, Наталія Йосипівна
  (Київ)

 4. Катерина Нечитайло

  Здравствуйте всем!!! Очень понравилась книга домик из воды, музыка очаровательная и завораживающая ! Моей дочке 1 годик и 3 месяца я только диск включила первый раз, так она больше не давала его выключить! Очень интересный рассказ в книге! Все замечательно, спасибо Степану Сергеевичу за волшебную сказку для наших деток и нас!!!

 5. Спасибо за диск с колыбельными! Они очаровательны! Дети слушали, притихли, муж тоже :) ))

 6. Tatyana Bondar Наша любимая книга! Спасибо огромное, Екатерина! Мой сын просит читать ему рассказы о мальчике Ра, Золотом Дельфине, Короле-Подсолнухе, и это для нас настоящий подарок, ведь у моего малыша аутизм. Пусть у Вас всё получается, у Вас очень красивый слог, и невероятно интересные сказки, по-настоящему терапевтические!

Leave a Reply

(обязательно)

(обязательно)