Краплинка Тошка та китеня Гошка

Рекомендовано від 0 до 6 років

Для прослушивания музыки, нажмите на значок ниже

Д. А. Красноухов “На крилах хвилі” (спів китів)

Аудиозапись: Adobe Flash Player (версия 9 или выше) требуется для воспроизведения этой аудиозаписи. Скачать последнюю версию здесь. К тому же, в Вашем браузере должен быть включен JavaScript.

Д. Д. Шостакович Романс із кінофільму “Овід” (соло китів)

Аудиозапись: Adobe Flash Player (версия 9 или выше) требуется для воспроизведения этой аудиозаписи. Скачать последнюю версию здесь. К тому же, в Вашем браузере должен быть включен JavaScript.

ВІД ВИДАВЦЯ
Книжка, яку Ви тримаєте в руках, призначена для найменших читачів-слухачів, від 0 до 6 років. Казка знайомить малюка з різноманітним світом природи водної стихії й виховує в дитини любов до довкілля: рослин, тварин, води, людей…
Цю добру казку написала поки що нікому не відома письменниця з Луганська Тетяна Жолтікова. Я не випадково зупинив свій вибір саме на ній. Про це мене попросив мій друг і меценат даного проекту Денис Казаков. Він запропонував видати книжку письменника, який проживає на окупованих територіях, з метою підтримки морального духу та віри в краще майбутнє нашої єдиної країни!
Проілюструвала цю книжку дуже талановита художниця – школярка Марія Білик. Мені здається, вона точно передала задум письменниці. Барвисті малюнки дихають світлом і дитячою безпосередністю…
Оскільки видавництво «Класика» є музичним видавництвом, книжка містить музичний супровід, над яким я особливо ретельно працював. Класична музика різних епох і стилів, доповнена і посилена звуками Природи, сприятиме розвитку уяви, мислення, пам’яті та творчих здібностей малюків, та передусім  − сформує правильний стереотип сприйняття звуків. Такий малюк, ставши дорослим, зможе глибоко насолоджуватися класичною музикою і звуками Природи, а це в наш час уже ДИВО!
Також я рекомендую слухати цю музику під час вагітності й одразу після народження малюка. З одного рочку можна буде читати малюкові книжку, роблячи при цьому паузи для прослуховування музики. Мине зовсім трошки часу й малюк сам буде читати цю книжку…
І наостанок, аби запобігти поширенню популярної  проблеми гіперактивності  в  дітей,  я доповнив книжку спеціальною музикою зі свого диска «Солодкі сни» (антистрес). Рекомендую всім дітям засинати під цю прекрасну музику (треки  № 16-23).
З любов’ю, Стефан Недериця
Be Sociable, Share!